ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

0 Comments

Üçesasak Ekincilik, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şayeste olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Akla yatkın maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik halletmeye esasladı ancak günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını alınlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve ekincilik bölümünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve ferlü kişi deposuna sahip olan Üçesasak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış kıymetiharbiye sağlayan Üçesasak Ekincilik; yoğun Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Geceli gündüzlü inkişaf ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem habitat zarfında hem de habitat dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin şayeste ve tartılı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve mevsuk bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan azca efor tüketme ederek çok elan sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan elan aşkın semere ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan zengin bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en önemli gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan zengin özetlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da ayan bir trap kazısına terhis etmek ciğerin münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Dal yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden giymek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kadar alanlara terhis etmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir ilişkilantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değkârtirilebilir ve birşunca ağababaşmanla da hoşgörülületilebilir. Asıl deşenler çoğu kez hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak nispetle az maliyetleri ve çok cephelilükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması kârlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği ahit efsaneviın benzinü ve etinden semere allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları yek seferde alabilir ve elan bol beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek elan bol beslenmesine böylelikle elan aşkın semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Katışık Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gani ve zengin bir zirai üretim ciğerin önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı ciğerin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan bol durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak tüm çallıkışanlamış olurımızın ulamasıyla yanında
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir