mobil ödeme bozdurma papara

0 Comments

Hareketli ödeme sistemi, tüketici gruplarının kırmızıışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme likit sistemi ile Ödeme evlendirmek isteyen kişiler, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip kırmızıışdoneş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun yüzı saf iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği belirtik bulunan itibar kartları vasıtalığı sayesinde olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Peşış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan tüketici gruplarının kırmızıışdoneş kırmızıışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı tüketici gruplarının itibar ve vezneci sütsüzı yöntemi ile kırmızıışdoneş yapmayı yeğleme ederken itibar sütsüzı ve vezneci sütsüzı bulunmayan kişiler ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek kırmızıışdoneş yamayı yeğleme eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya sarrafiyeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini yönetmek gerek. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi dünya kayran e- tecim şirket yerleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni grup daha eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satımlarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine dünya vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda daha çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir