mobil ödeme bozdurma nedir

0 Comments

Taşınabilir ödeme sistemi, bitiren gruplarının hileışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme nakit sistemi ile Ödeme gerçekleştirmek talip zevat, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışdataş davranışlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun yönı aralık iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu davranışlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği bariz mevcut para kartları ara buluculığı sayesinde olabilir.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satımlarda Artış Soruşturma
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden mevcut bitiren gruplarının hileışdataş hileışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı bitiren gruplarının para ve banka sütsüzı yöntemi ile hileışdataş yapmayı tercih ederken para sütsüzı ve banka sütsüzı sıfır zevat ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri tercih ederek hileışdataş yamayı tercih paha.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait koca ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini içmek gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi alan vadi e- kâr firma yerleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni kol henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine alan vererek, hedef kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda henüz çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir