MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

0 Comments

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat karşılayıcı yürütüm muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek arz cebinünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde emlak haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilindiği muhtevain yürütüm ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya bağlı olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren yürütüm elhak görülmeye şayan. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi daima geliştirilmekte ve kullanıma daha muvafık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde söz gelişi edilmeye çallıkışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Zati yürütüm marketlerden bakmış olduğunız dakika uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında elhak filinta bir iş çıfamilyap insanlara en yararlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir