Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

0 Comments

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına cephe veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında binalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri üzere kişisel detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında çın adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve yolculuk gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arazi aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem dikkat göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi onarmak, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve adına bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlaka bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan zait marifet sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birsonsuz terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine bakarak belirlenir ve birsonsuz kişiye bakarak yabanlık ve gelecekteki vakalar için marifet verebilir.

  2. Kükremek ıtır: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Tevellüt haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı üzere yaşama şekline sim eder.

Burç yorumlaması için çok zait marifet sahibi tamamlanmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Had Valörı
Tevellüt haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için marifet verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir diğer gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkonuimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, çın bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve elan sert çok mevzu için marifet tevdi dair bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir