Heets Sigara Fiyat

0 Comments

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman görev aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat kucakin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak kucakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mefret duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışkatilklarını tahrif etmek ve insanların elan az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets arz etmek kucakin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine isabetli olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı kucakin mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara için elan az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak kucakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, yararlanmaı da yöresel yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakadar yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden sair duman ürünleri kabilinden bağımlılık mimaricı olabileceği dair uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve sair sıhhat sorunlarına niye olabileceğinden telaş etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara için elan az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan zevat kucakin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara için elan az zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına isabetli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine isabetli şekilde kullanmalıdırlar.

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir