Erotik Giyim

0 Comments

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler dâhilin üretilen daha düz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını engellemek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Hatta unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açıkça arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak esenlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler eğlence dansında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birmebzul erkek dergisinde avrat vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de makam almaya başladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zamanlar de olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu derece rafine olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişçok keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü imdi jartiyeri bir tane olarak satmanın beraberinde birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak gitgide liberalleşmeye yakın revan seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla alakadar olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık gelmek dâhilin adidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse de ana başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir başına veya bir partnerle her yaşfecir insanoğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına için seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına için ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde bilinmeyen olduğu dâhilin satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla duymak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre ahzetmek, mesleklevselliği için selen edinmeden satın ahzetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin cesim çaba harcama etmelidirler. üste; imdi gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan kırmızıışdoneş daha kolay ve palas olmaya başladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks balkonında yaşanan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, balkonına güçlülık dâhil etmek, daha çok bir orgazm duymak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek dâhilin sex shoplardan kırmızıışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan verişi haram olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında cesim gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum yakın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta oldukça içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona için eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en kolay yolu. üste seks esnasında laflamak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken yararsızahzetmek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek bariyer tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha çok seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir